×

Kangurkowo Kolęduje

Bardzo serdecznie zapraszamy rodziców zastępczych wraz z dziećmi i rodzinami na spotkanie integracyjne – przegląd kolęd:

KANGURKOWO KOLĘDUJE”

Impreza odbędzie się 17 grudnia 2018 r. (poniedziałek) w Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim, ul. Parkowa (pałac) w godzinach 16.00 – 19.00.

Zapraszamy do aktywnego włączenia się w przebieg tej imprezy – prosimy Was o zaprezentowanie na scenie kolęd lub pastorałek w wykonaniu Waszej rodziny i dzieci (zapewniamy profesjonalne nagłośnienie).

Mamy także propozycję, abyście przynieśli Państwo ze sobą w symbolicznej ilości jakąś wigilijną potrawę lub smakołyk typowy dla Waszej rodziny. Po części artystycznej spotkamy się przy wspólnym stole i będziemy się delektować przygotowanymi przez Was specjałami.

Niech ten wieczór będzie wyjątkowy, pokażmy rodzinną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia w rodzinach zastępczych 🙂

Szczegółowych informacji udzielą Państwa koordynatorzy.

Zgłoszenia chętnych rodzin przyjmujemy do dnia 10.12.2018 r.


news

Kangurkowo podczas Dni Radzionkowa 2019

W ostatnią niedzielę stanowisko informacyjne Akcji Kangurkowo można było odwiedzić podczas Dni Radzionkowa. Udzielaliśmy informacji o tym czym jest Kangurkowo, jakie ma cele, gdzie nas można znaleźć. Rozdawaliśmy ulotki i wizytówki, zachęcaliśmy do robienia zdjęć z Sendi i polubienia naszej strony na facebooku.

Radzionków przyjął nas bardzo serdecznie, wszyscy rozmówcy znali temat rodzinnej opieki zastępczej, ciepło wypowiadali się o tej idei i takiej formie pomocy dzieciom. Kilka rodzin otwarcie przyznało, że już wcześniej myślało o tym by stać się rodziną zastępczą.  To był owocny czas. Dziękujemy za zaproszenie Miastu Radzionków.

więcej informacji

Sentencje

W Kangurkowie szkolimy…

więcej informacji
Pomożemy Ci zostać rodziną zastępczą!