×

Kangurkowo Kolęduje

ZAPROSZENIE
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowskich Górach serdecznie zaprasza rodziców zastępczych wraz z dziećmi i rodzinami na spotkanie integracyjne – przegląd kolęd.
„KANGURKOWO KOLĘDUJE”
Impreza odbędzie się 13 grudnia 2019 r. (piątek) w Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim, ul. Parkowa (pałac) w godzinach
16.00 – 20.00

Zapraszamy do aktywnego włączenia się w przebieg tej imprezy – prosimy Was
o zaprezentowanie na scenie kolęd lub pastorałek w wykonaniu Waszej rodziny i dzieci (zapewniamy profesjonalne nagłośnienie).
Mamy także propozycję, abyście przynieśli Państwo ze sobą w symbolicznej ilości jakąś wigilijną potrawę lub smakołyk typowy dla Waszej rodziny. Po części artystycznej spotkamy się przy wspólnym stole i będziemy się delektować przygotowanymi przez Was specjałami.
Niech ten wieczór będzie wyjątkowy, pokażemy rodzinną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia w rodzinach zastępczych 😊

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 6.12.2019 r. W przypadku chęci zaprezentowania się na scenie prosimy o zgłoszenie tytułu kolędy oraz przesłanie pliku w formie MP3 na adres zespolpieczy@tarnogorski.pl
Dodatkowych informacji udzielają: Pani Anna Szmalenberg-Nogal i Pani Dorota Kubas (519 822 521)


news

SPOTKANIE ZAWODOWYCH RODZIN ZASTĘPCZYCH :)

Były podziękowania i wzruszenia, a także codzienne opowieści o radościach i problemach,  jakie napotykają w życiu ich podopieczni. W starostwie spotkały się dziś zawodowe  rodziny zastępcze z powiatu tarnogórskiego. W zorganizowanym  przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie  spotkaniu udział wzięli nie tylko opiekunowie, ale także dzieci umieszczone w rodzinach zastępczych. Spotkanie miało charakter integracyjny ale nie zabrakło podziękowań dla opiekunów, a także pracowników tarnogórskiego PCPR, które wręczył członek Zarządu Powiatu Stanisław Torbus.

 

 

więcej informacji

Sentencje

Sesje szkoleniowe odbywają się raz w tygodniu…

więcej informacji
Pomożemy Ci zostać rodziną zastępczą!